Uncategorized

El Baleares femení suma tres punts amb el gol de Neus Perelló

El Baleares FC va guanyar aquest dissbate al Zaragoza CFF B per 1-0 al camp de Son Malferit. L’únic gol del partit i que donà la victòria al conjunt blanc i blau el va marcar Neus Perelló en el minut 6 de partit. Les visitants no aconseguiren encaixar cap gol tot i que anaren de menys a més.

Balears FC: Sandra T., Maialen, Victoria, Marga Fullana, Eugenia Balaguer (Yolanda Bonnin), Marina Orozco, Aida(Silva), Carla Sánchez, Marina Puebla (María del Mar), Quiroz (Lucia), Neus Perelló (Fátima). Groga per a Marta Chavero (D).

Zaragoza CFF “B”: Lucía Mallen, María González, Andrea (Blanca), Elena, Belén Cavero, Cristina Hernández, Susana García (Vanessa), Andrada, Sara Fernández (Andrea Rey), Sofía (Sara), Natalia Rodríguez (Ledesma). Groga per a Andrea, Manuel Perna (E), Natalia Rodríguez, Carlos Roldán (2E) i María González.

Gols

 1-0 (min. 6) Neus Perelló

Ârbitre: Aina Aguiló Ferriol.

Neus Perelló // ATBFEM
EquipPuntsJGEPFC
1. AD Son Sardina125401136
2. SD Huesca10531196
3. CD Sant Gabriel8522194
4. CD Igualada8522187
5. FC Levante Las Planas73210124
6. Baleares FC7421154
7. Fundació Terrassa FC 1906752121212
8. Vic Riuprimer Refo FC7421178
9. Zaragoza CFF B7521267
10. CE Europa6513167
11. CF Pallejà55122610
12. CF Pardinyes4311134
13. CD Riudoms45113610
14. UD Collerense B15014513
15. Girona FC0400449
Classificació general del Grup III de Primera Nacional Femenina

Articles relacionats

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Botón volver arriba