Futbol

El Collerense femení cau per 1-3 davant el Riudoms

La UD Collerense va caure aquest dissabte a casa per 1-3 contra el CD Riudoms. El conjunt visitant va marcar el primer gol i va dominar pràcticament tot el partit amb els tres gols de María Pablo (min. 22), Andrea Ibáñez (min. 55) i Mar Dueso (min.72). Les mallorquines varen encaixar en el 79 l’únic gol, marcat per María Córdoba en el 79, que no va ser suficient perquè els tres punts es quedessin al Camp Municipal Ca Na Paulina.

UD Collerense: Blanca, Ainoa García, Paula Ginard (Nerea), María Córdoba, Bárbara (Nicole), Laura Mir (Magda), Llucia Martorell, María Elena (María C. Juan), Alícia, Irene Márquez, Rosa Mesquida (Karyme Fernández).

CD Riudoms: Cristina Navarro, Garazi, Isabel Margalef, Cristina Becerra, Lidia Calderón, María (Méndez), Marta (Laura Garrit), Andrea, Joana Roig (Mar Dalmau), Andrea Ibáñez (Mar Dueso), Julia Vernet.

Gols:

0-1 (min. 22) María Pablo

0-2  (min. 55) Andrea Ibañez

0-3 (min 72.) Mar Dueso

1-3 (min. 79) María Córdoba

Àrbitre: Laura Fernández Alcáraz

EquipPuntsJGEPFC
1. AD Son Sardina125401136
2. SD Huesca10531196
3. CD Sant Gabriel8522194
4. CD Igualada8522187
5. FC Levante Las Planas73210124
6. Baleares FC7421154
7. Fundació Terrassa FC 1906752121212
8. Vic Riuprimer Refo FC7421178
9. Zaragoza CFF B7521267
10. CE Europa6513167
11. CF Pallejà55122610
12. CF Pardinyes4311134
13. CD Riudoms45113610
14. UD Collerense B15014513
15. Girona FC0400449
Classificació general del Grup III de Primera Nacional Femenina

Articles relacionats

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Botón volver arriba